Lijst gemaakt op: 11-12-2021 13:02:19

Dressuur klasse B 11 december

Datum: 11-12-2021
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Willemsen, C.

B/D en B/E, proef 6 (18 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Lizzy Veldhuis (sel)Hekarla SIHIndoctroB6Loenermarkruiters, PC. De205
2Sophie Radstake (sel)Vanity Fair SNegroB6Gorssel-Zutphen, PC.198
3Vera te Bokkel (sel)NiklÓs B.Vader OnbekendB6Veluwezoom (HSV.), PC. De194,5
4Elise Boode (sel)SylvesterLexB6Oortveldruiters, PC. De194
5╔velet de Man (sel)Tongerenhof MexboroughPeveril PeterboroughB6Graafschap, PC. De192,5
 
6Sophie Buis (sel)Gjelt van de HaarElmoB6Oortveldruiters, PC. De191
7Aisha Benerink (sel)Daphne B6IJsselruiters, RV.188,5
8Lisa Kunze (sel)Meedenbliks's GwenCompagnon's HumpreyB6Graafschap, PC. De187,5
9Franke Verwaijen (sel)BramVader OnbekendB6Oortveldruiters, PC. De186
10Milou van Hest (sel)Mutsaards ThimoKinou des MarronniersB6IJsselruiters, PC. De183
11Demi Jansen (sel)Happy HighlightSorentoB6Gorssel-Zutphen, PC.181
12Phileine Breukink (sel)Boyco SpiritVita Nova's Golden BorisB6Oortveldruiters, PC. De179
13Anne WullinkMarinka K&MOleanderB6Hengelo Gelderland, PC. RV. en PC.178
14Justin DjieHansie b.CharmeurB6IJsselruiters, PC. De177
15Kristel DjieGeishaKosmo Van Orchid'sB6Veluwezoom (HSV.), PC. De176,5
16Karlijn Kroezen (sel)AngelVader OnbekendB6Graafschap, PC. De175,5
17Iris Papen (sel)Bravoure d'EcueilUnite De GelreB6Graafschap, PC. De170
xSophie MennesSternbergs MoccachinoArda's MurphyB6Semper Fidelis, PC.Uit7
 Sientje Tolboom (sel)Vigor B6Gorssel-Zutphen, PC.NG

B/D en B/E, proef 5 (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.P.nr.Verenigingptn.
1Lizzy Veldhuis (sel)Hekarla SIHIndoctroB5Loenermarkruiters, PC. De202
2Vera te Bokkel (sel)NiklÓs B.Vader OnbekendB5Veluwezoom (HSV.), PC. De198,5
3Milou van Hest (sel)Mutsaards ThimoKinou des MarronniersB5IJsselruiters, PC. De194
 
4╔velet de Man (sel)Tongerenhof MexboroughPeveril PeterboroughB5Graafschap, PC. De193,5
 Sophie Buis (sel)Gjelt van de HaarElmoB5Oortveldruiters, PC. De193,5
6Lisa Kunze (sel)Meedenbliks's GwenCompagnon's HumpreyB5Graafschap, PC. De192,5
7Aisha Benerink (sel)Daphne B5IJsselruiters, RV.192
8Elise Boode (sel)SylvesterLexB5Oortveldruiters, PC. De190,5
9Franke Verwaijen (sel)BramVader OnbekendB5Oortveldruiters, PC. De190
10Phileine Breukink (sel)Boyco SpiritVita Nova's Golden BorisB5Oortveldruiters, PC. De184
11Karlijn Kroezen (sel)AngelVader OnbekendB5Graafschap, PC. De173


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)